KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


escort bayan

Alanyum Şubesi CİCİ BABAM 2D TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Meltem Bozoflu
Oyuncular:
Mahir İpek, Yasemin Çonka, Onur Buldu, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2017 (105 dk)
Vizyon Tarihi: 20 Nisan 2018 Cuma
Senaryo: Murat Kepez, Eray Akyamaner
Yapımcı Firma: BKM
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım
Filmin Konusu
Cici Babam Filminin Özeti
Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir?

Meltem Bozoflu nun yönetmen koltuğunda oturduğu  Cici Babam ın oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor.
YER
Alanyum
SEANSLAR
12:30
14:45
17:00
19:15
21:30
:
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu