KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


escort bayan

Alanyum Şubesi YOL ARKADAŞIM 2 2D TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Bedran Güzel
Oyuncular:
İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker, Kadir Polatçı
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2018 (115 dk)
Vizyon Tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma
Senaryo: İbrahim Büyükak
Yapımcı Firma: BKM
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey
Filmin Konusu
Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ın başrolleri paylaştığı komedi filmi Yol Arkadaşım ın devam filmi Yol Arkadaşım 2 de, Onur ve Şeref hayallerinin peşinden gitmeye çalışırken hayatın gerçekleriyle de karşılaşmaya devam ediyor.
Onur ve Şeref bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir. Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?
YER
Alanyum
SEANSLAR
12:00
14:15
16:30
18:45
21:00
:
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu