KATEGORİLER
Damlataş
Alanyum
Gelecek Filmler


escort bayan

Damlataş Şubesi ÜÇ HARFLİLERİN MUSALLAT OLDUĞU BÜYÜLÜ KONAKTA RUH ÇAĞIRAN GENÇLERİN HAZİN HİKAYESİ BLURAY TÜRKÇE Filmi

     
 
Yönetmen: Sinan Kaçar
Oyuncular:
Cemre Kurum, Ecenaz Üçer, Onur Durmaz, Doğa Yavuz, Feyyaz Gümüş
Tür: Korku, Komedi
Yapım Yılı: 2018 (80 dk)
Vizyon Tarihi: 5 Ekim 2018 Cuma
Senaryo: Gökhan Tosun, Ahmet Kadir
Yapımcı Firma: İnfiniti Medya
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: MC Film
Filmin Konusu
Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi Filminin Özeti
Birbirinden gamsız grup genç eğlenceli vakit geçirmek için bir yer kiralamaya karar verir. Ucuz bir konak bulan gençler bunun büyük bir şans olduğunu düşünerek hemen kiralar. Fakat konak düşledikleri gibi değildir. Odalarına yerleştikten sonra bir araya toplanan gençler sohbet etmeye başlar. İçlerinden biri evin büyülü olduğu ile ilgili korkunç hikayeler anlatmaya başlayınca ortamda derin bir sessizlik oluşur. Herkes gerilmiştir ama anlatılanların sadece şaka olduğunu anladıklarında eğlencelerine devam ederler. Bu sefer korku hikayelerini bir tık yükseltip ruh çağırmaya karar verirler. Fakat bu sefer işler pek de düşledikleri gibi gitmeyecektir.

Yönetmen koltuğunda Sinan Kaçar’ın oturduğu korku-komedi türündeki filmin senaryosunu Gökhan Tosun kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Cemre Kurum, Ecenaz Üçer, Feyyaz Gümüş, Esra Beril Atahan, Doğa Yavuz, Onur Durmaz gibi isimler yer aldığı filmin görüntü yönetmenliğini Soner Buvan üstleniyor.
YER
Damlataş
SEANSLAR
12:15
14:00
15:45
17:30
19:15
21:15
:
:
:

Alanya Sinemaları,Alanyasinema,alanyasinemaları,alanya ornek sinemaları,alanya sinema,alanya_sinema,Alanya_ornek_sinemaları,alanya film,alanya sinema,alanya merkez sinemaları,alanya belediye sinemaları,alanya damlataş sinemaları,alanya alanyum sinemaları,alanya genel sinema,alanya sinema salonu,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu ,damlataş sinema salonu,alanyum sinema salonu